- інноваційна компанія, що займається масштабними проектами в галузі веб-розробки і просування порталів.  З 2007 року Educom тримає найвищі стандарти якості, і завдяки цьому, портал www.educom.ua став нашим новим завданням.  

Відповідальність важко переоцінити, адже Освітній портал – найбільший компонент Національного проекту «Відкритий світ», що має на меті повну модернізацію української системи освіти.

Портал створено на базі ультрасучасної платформи Trunity, що дозволить мільйонам користувачів обмінюватись контентом, у тому числі мультимедійним, в освітніх цілях. 

У процесі реалізації порталу Educom співпрацює як і з найбільшими світовими компаніями, кшталту Intel, так і зі свіжими та динамічними open source технологіями. 

В роботі ми використовуємо великий спектр новітніх розробок: від Microsoft Office365 та Windows Azure до Node.JS, MongoDB, WebSocket та WSebRTC. Цей мікс технологій дозволяє нам не тільки відповідати вимогам сучасного ринку, але і бути на крок попереду.

Команда Educom об’єднує висококваліфікованих і досвідчених спеціалістів. Ми пропонуємо своїм співробітникам унікальний досвід створення одного з найбільших українських інформаційних просторів, цікаві робочі задачі та можливості самореалізації, а також постійне професійне зростання завдяки системі навчання і тренінгів.

ДП "НП Відкритий світ"
Україна, м. Київ
вул. Цитадельна 7-а
тел.: +38 (044) 223 54 14